Alexander von Humboldt-Foundation:

SHP organizuje w dniach 24-27 kwietnia 2008 w Katowicach Humboldt-Kolleg p.t. „Ethik&Medizin. Von Gestern bis in die Zukunft” poświęcony rozmaitym aspektom (prawnym, etycznym, medycznym) naszego życia. Jest więc to temat, który nas wszystkich powinien zainteresować i serdecznie wszystkich Humboldtczyków zapraszamy do uczestnictwa w tej konferencji, niezależnie od reprezentowanej dyscypliny własnych badań naukowych. Szczególnie mile widziani będą uczestnicy, którzy zechcieliby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami zawodowymi (w formie wykładu czy udziału w dyskusji).


Planujemy również organizację Sekcji Młodych – potencjalnych przyszłych stypendystów i prosimy Humboldtczyków o zgłaszanie stosownych kandydatur.
Udział w konferencji (łącznie z noclegiem i wyżywieniem) jest bezpłatny. Nie zwracamy natomiast kosztów podróży. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ewentualnych dodatkowych informacji udzielają organizatorzy:
Prof. Tadeusz Krzemiński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 032 272 46 57
p. Michał Żorniak, (sekretarz konferencji) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 0792 850 920

Joomla Templates by Joomla51.com