Alexander von Humboldt-Foundation:

Tradycyjny Bal Karnawałowy Oddziału Poznańskiego
Societas Humboldtiana Polonorum
 
Do  wszystkich  członków Societas  Humboldtiana  Polonorum i ich przyjaciół!

Dobiega końca rok 2011. Wierzymy, że był on dla nas wszystkich owocny w osiągnięcia naukowe i towarzyskie. W Nowym 2012 Roku czeka nas wiele nowych zdarzeń w tym szereg spotkań.   Jednym z pierwszych  jak zwykle  będzie organizowany przez Oddział Poznański  SHP

XVIII-ty Bal Societas Humboldtiana Polonorum.

Bal rozpocznie się w sobotę dnia 7 stycznia 2011 roku o godzinie 19:00 w Pałacu Górków w Poznaniu przy ul. Wodnej 27. Koszt uczestnictwa w balu wynosi 250 zł od osoby. W programie konsumpcyjnym przewidujemy powitalny szampan, obfity stół, wino, zimne napoje i słodkości.  Zabawom towarzyszyć będzie atrakcyjny i bogaty repertuar znakomitej  muzyki tanecznej i rozrywkowej. Bal przewidywany jest do godziny 2.00 w nocy. W pobliżu znajduje się obszerny parking, na którym można pozostawić pojazd.   Dla gości zamiejscowych istnieje możliwość zarezerwowania noclegów w Hotelu Rzymskim.

Szczególnie gorąco zapraszamy do wspólnej zabaw naszych przez siedemnaście lat wypróbowanych przyjaciół miejscowych i zamiejscowych.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie chęci uczestniczenia w Balu do dnia 15 grudnia 2011 r., natomiast zaproszenia prosimy wykupić do czwartku, dnia 22 grudnia 2011 roku. Zgłoszenia przyjmują i zaproszenia rozprowadzają kol. kol.:
Tomasz Sterzyński  (61) 647 5818,   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jerzy Galica  (61) 868 19 45,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , ul. Tuwima 54, Poznań 60-195
Wojciech Dajczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Z koleżeńskimi pozdrowieniami 
Zarząd Oddziału Poznańskiego Societas Humboldtiana Polonorum
Poznań, dnia 25 listopada 2011 roku

Joomla Templates by Joomla51.com